اخبار
اخبار شرکت
تعداد بازدیدها: 1318   

Brand-Rex

درخواست همکاری شرکت لویتن Leviton از شرکت برند-رکس Brand-Rex


با فاصله زمانی کوتاهی از پایان تعطیلات، شرکت لویتن Leviton تمایل خود را در جهت همکاری با تولید کننده فناوری کابلی شرکت برند-رکس Brand-Rex را علنی کرد. با اضافه شدن عرضه کننده اسکاتلندی کابل های مسی و فیبر نوری و محصولات مرتبطه با زیرساخت شبکه و برنامه های کاربردی صنعتی با عملکرد بالا، مجموعه محصولات لویتن Leviton و حضورش در اروپا و سایر نقاط دنیا را وسعت خواهد بخشید. جزئیات قرارداد در حال حاضر علنی نشده است.

برند-رکس Brand-Rex عضوی از راه کارهای شبکه ای لویتن خواهد شد و همانند گذشته توسط CEO، مارتین هانچارد، گزارش کننده مستقیم به راس گلدمن از هیئت عاملان معاون و مدیر کل راه کارهای شبکه ای لویتن ادامه کار خواهد داد. علاوه بر این، محصولات برند-رکس Brand-Rex از همان نام تجاری خود استفاده خواهد کرد و هر دو شرکت، فروش و کانال های توزیع مجزای خود را همانند فعالیت های تولید قبل خود خواهند داشت.

داریوش لاریزاده، رئیس اجرائی کل لویتن Leviton می گوید: «دستاورد لویتن Leviton از برند-رکس Brand-Rex، آن را قادر به ارائه راه کارهای جهانی end-to-end واقعی را در عین تضمین محصولات و خدمات دریافتی مشتریان با همان کیفیت بالای مورد انتظار، خواهد کرد. همکاری مستعد لویتن Leviton و برند-رکس Brand-Rex زمینه را برای رشد فرصت ها، همزمان با تقویت و توسعه جغرافیایی و حضور صنعتی صعودی را مهیا می کند.»

هانچارد در ادامه می گوید: «یکی از اهداف بلند مدت ما، تبدیل یک سهامدار استراتژیک به یک مجموعه صنعتی بزرگ چند ملیتی است. این مذاکرات ما را قادر به ارتقای تقاضای محصول در مرکز بازارهای اروپایی، خاورمیانه، آسیا و اقیانوسیه خواهد کرد؛ و همچنین باعث نفوذ منابع مشترک R&D برای رویارویی با نیاز به توسعه پهنا و رشد سرعت انتقال دیتا خواهد شد و ما را توانا خواهد ساخت تا از مشتریان و همکاران کانال های استراتژیک خود با یک گستره خدمات جهانی حمایت کنیم.»

تاریخ: 5 ژانویه 2016

نوشته: Lightwave Staff

منبع: www.lightwaveonline.com

ترجمه: لیلا آرتا

Share نسخه مخصوص چاپ
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟