اخبار
اخبار شرکت
تعداد بازدیدها: 1294   

ویژگی های انواع کابل های FiberLand

کابل های Tight Buffer ، کابل های Light Armoural ، کابل های Steel Armoural


Tight Buffer

کابل های Tight Buffer با عملکرد نوری بسیار عالی جهت مصارف ساختمانی طراحی شده است. استفاده از اینگونه فیبرها در ساختمان به جهت غیر قابل اشتعال بودن و همچنین انعطاف پذیری فوق العاده ، بسیار کارآمد و مناسب می باشد. هر رشته فیبر با لایه ای پایدار و رنگی 900 میکرونی پوشیده شده است. برای افزایش مقاومت و استحکام کابل های Tight Buffer ، الیاف Armid رشته ها را دربر گرفته است. جهت پوشش خارجی از روکش های PVC یا LSZH (ضد تولید دود و گازهای سمی) استفاده شده است. کابل های Tight Buffer با تعداد 8 ، 12 ، 24 رشته در انواع Single Mode و Multi Mode موجود می باشد.

 

Light Armoural

کابل های Light Armoural  به صورت تک محفظه ای (Unitube) با فضای آزاد و از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده است. این تیوب از نوعی ماده ژلاتینی مقاوم در برابر نفوذ آب پر شده است و رشته های فیبر در درون این محفظه آزاد می باشند. تیوب محتوای فیبرها با یک دسته الیاف شیشه ای مقاوم و در نهایت با پوششی از پلی اتیلن (PE) یا LSZH محافظت می شود. کابل های Light Armoured به جهت انعطاف پذیری و مقاومت بسیار زیاد ، برای کلیه شرایط و مصارف مناسب می باشد.

 

Steel Armoural

کابل های Steel Armoural از چندین لایه تشکیل شده است . تیوبی از جنس پلاستیک مرغوب فیبر را در بر می گیرد. داخل تیوب با ماده ی ژلاتینی مقاوم در برابر نفوذ آب پر شده است. لایه محافظ تیوب از رشته الیاف های شیشه ای بسیار مقاوم ساخته شده است. به دلیل وجو یک لایه استیل (کرکره ای شکل) که از تیوب و الیاف شیشه اطراف آن محافظت می کند. پوشش بیرونی کابل از جنس پلی اتیلن ضخیم می باشد. به علت استحکام زیاد کابل های Steel Armoural استفاده ی آن ها در مسیر های طولانی و یا زیر خاکی بسیار مناسب می باشد.

Share نسخه مخصوص چاپ
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟